O nás

Firma Spodní prádlo Perla se zabývá prodejem dámského a pánského spodního, nočního prádla a prodejem plavek.

Úvodem něco málo z historie…
Firmu Perla založila v roce 1993 paní Eva Širlová, za účelem vybrat ženám správnou padnoucí podprsenku, určenou přesně pro jejich typ prsou. Tak, aby prádlo sedělo a nikde netlačilo a žena se nemusela během dne neustálým upravováním zdržovat. Nakonec bylo i vidět pouhým okem, jak špatně padnoucí podprsenku žena nosí… Estetické hledisko a vyplývající zdravotní hledisko. Postupem času si vybudovala stálou klientelu, která se k ní vrací a doporučuje ji i ve svém okolí. Firma Perla měla svého času několik kamenných prodejen v Praze. Od roku 2009 prodejny zavřela a zůstala prodejna jediná, kterou navštěvují desítky žen, ale i spokojených mužů ze všech koutů Prahy, ale i celé republiky. Perla nabízí prádlo světových, ale i domácích firem a jejich léty osvědčených typů. V červnu 2020 paní Širlová svoji firmu prodala, své bývalé prodavačce a tak vznikla nová firma, Spodní prádlo PERLA s.r.o., s velmi podobným názvem a to pro to, že jsme nechtěly, aby se pro naše zákaznice něco měnilo. Přály jsme si, aby vše zůstalo při starém a v neméně odborných rukách. Paní Širlová zůstává v prodejně jako zodpovědná osoba.

Nadále firma PERLA funguje ve stejném režimu a to ,, náš zákazník, náš pán“. Jsme tu pro Vás v celém našem nasazení. Nabízíme i málo dostupné, rozměry dámského prádla, pánského prádla, pyžam, nočních košil, županů, plavek a dalšího zboží. Kvalita, zpracování a Vaše spokojenost z nákupu je u nás na prvním místě. Nově máme v nabídce dámské a pánské ponožky.
Chceme fungovat především jako kamenná prodejna na adrese Sofijské náměstí 3400 – pasáž Sofie, Praha 12 – Modřany. Protože kontakt se zákazníkem je pro nás klíčový a formu eshopu jsme založily pouze z nutnosti uzavření prodejny kvůli celorepublikové pandemii. Portfolio nabízených produktů je také omezené a to z důvodu toho, že zastáváme názor, že dobře koupené prádlo je padnoucí prádlo, které je potřeba vyzkoušet.

Šárka Ledvinková – jednatelka společnosti